Oddłużanie firm Opole

Zainteresowanym z Opola proponujemy skuteczne oddłużanie firm, dzięki któremu przedsiębiorstwo jest w stanie wyjść ze spirali zadłużenia. Narastające długi i brak płatności zobowiązań w terminie przez długi czas sprawiają, że trudno poradzić sobie samodzielnie. Nasi radcowie prawni specjalizujący się w oddłużaniu firm proponują porady prawne dla zadłużonych z Opola, a także skuteczne wsparcie w procesie oddłużania.

Oddłużanie firm jednoosobowych oraz spółek z Opola
– jak możemy Ci pomóc?

Kancelaria Radców Prawnych Kuczyński & Iszczuk z Opola oferuje oddłużanie firm jednoosobowych, a także spółek. Radca prawny dla zadłużonych wspiera klientów na każdym etapie:

  • przedsądowym,
  • sądowym,
  • egzekucyjnym.

Na czym polega oddłużanie dla firm i pomoc prawna? Na etapie egzekucyjnym:

  • weryfikujemy zasadność świadczenia (czy musisz płacić – czy można powołać się na błąd, przedawnienie lub nieważność umowy),
  • negocjujemy sposób realizacji płatności (np. rozłożenie długu na raty),
  • weryfikujemy treść ugody – dzięki temu nasi klienci z Opola nie podpiszą dokumentu zaproponowanego przez wierzyciela, który byłby dla nich niekorzystny lub niemożliwy do spełnienia.

Na tym etapie radcowie prawni świadczący usługi dla zadłużonych robią wszystko, by nie doprowadzić, by sprawa trafiła do sądu lub do komornika. Jeśli jednak wierzyciel złoży sprawę do sądu radca prawny dla zadłużonych:

  • przygotuje wszelkie dokumenty, takie jak odpowiedź na pozew, sprzeciw od nakazu zapłaty i inne,
  • będzie reprezentował klientów w Sądzie,
  • będzie śledzić stan sprawy i reagować na działania wierzyciela.

W etapie egzekucyjnym oferujemy porady prawne dla zadłużonych dotyczące negocjacji z komornikiem. Weryfikujemy podstawy egzekucji, wysokość żądanych kwot, a w razie potrzeby składamy skargi na czynności komornika. W imieniu klientów – spółek i firm z Opola – kontaktujemy się także z wierzycielami.

Profesjonalne oddłużanie firm – dlaczego warto?

Dlaczego w przypadku oddłużania warto skorzystać z pomocy radców prawnych? Ponieważ drobny błąd na wcześniejszym etapie postępowania może sprawić, że będziemy zmuszeni do świadczenia na rzecz zobowiązania, które uległo przedawnieniu. Ponadto oddłużanie przedsiębiorców przez ekspertów zmniejsza stres i ogranicza liczbę formalności oraz konieczność konstruowania pism procesowych.

Zapraszamy do kontaktu – Kancelaria Radców Prawnych Kuczyński & Iszczuk z Opola to zespół doświadczonych prawników, którzy pomagają w skutecznym oddłużaniu firm na każdym etapie. Analizujemy sytuację finansową przedsiębiorców, którzy się do nas zgłaszają, reprezentujemy klientów w kontaktach z sędzią-komisarzem, syndykiem i wierzycielem, konstruujemy pisma procesowe i śledzimy przebieg sprawy, dbając o sytuację klienta.