Poznaj nas bliżej!

Nasza Kancelaria powstała z pasji do prawa oraz połączenia wiedzy
i doświadczenia z różnych dziedzin prawa.

O naszej kancelarii

Kancelaria Radców Prawnych Kuczyński & Iszczuk Spółka Partnerska powstała z pasji do prawa oraz połączenia wiedzy i doświadczenia z różnych dziedzin prawa. Oferowana przez nas pomoc prawna skierowana jest do Klientów indywidualnych – osób fizycznych oraz Klientów biznesowych – podmiotów gospodarczych i jednostek administracji publicznej.

Świadczymy usługi w zakresie stałej i kompleksowej obsługi prawnej firm oraz jednostek samorządu terytorialnego. Zajmujemy się przygotowywaniem analiz i opinii prawnych, doradztwem w zakresie tworzenia i konstruowania umów oraz porozumień handlowych. Pomagamy oraz zastępujemy Klientów podczas negocjacji, jak również reprezentujemy w postępowaniach sądowych oraz przed organami administracji publicznej.

Naszym celem jest ochrona interesów Klienta na każdym etapie prowadzonej sprawy. Posiadane doświadczenie zawodowe połączone z wiedzą merytoryczną, pozwalają nam na zapewnienie Państwu profesjonalnej pomocy prawnej świadczonej w sposób efektywny i skuteczny, jednocześnie stawiając na bezpośredni kontakt z Klientami. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie Państwu bezpieczeństwa, spokoju oraz pomocy w otaczającej nas wszystkich prawnej rzeczywistości.

Zebrany przez nas zespół to grupa wyspecjalizowanych, zaangażowanych osób wyróżniających się doświadczeniem oraz ambitnym i nieprzeciętnym podejściem do stawianych problemów. Ponadto, jesteśmy w stałej współpracy z notariuszami, adwokatami, komornikami, tłumaczami przysięgłymi oraz ekspertami z różnych dziedzin prawa. Stanowi to gwarancję pełnego profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia do Państwa spraw.

Państwa satysfakcja i zaufanie jest naszym priorytetem.

Partnerzy Kancelarii

Łukasz Kuczyński

RADCA PRAWNY

lukasz@kuczynski-iszczuk.pl

Aleksander Iszczuk

RADCA PRAWNY

aleksander@kuczynski-iszczuk.pl